عرضه فوق العاده سبد پلاستیکی بادوام در کرج

عرضه فوق العاده سبد پلاستیکی کرج در مدل، رنگ و اندازه های مختلفی به صورت آنلاین انجام می شود، که این باعث شده تمام مشتریان سراسر کشور بتوانند به راحتی هر مدل و رنگی از سبدهای پلاستیکی را که می خواهند با اندازه مناسبی تهیه کنند. سبد پلاستیکی میوه، در مدل های صنعتی و خانگی تولید می شود، که برای حمل و نگهداری میوه استفاده می گردد.

عرضه فوق العاده سبد پلاستیکی بادوام در کرج

دسته بندی سبد های پلاستیکی از لحاظ ظرفیت

دسته بندی سبد های پلاستیکی از لحاظ ظرفیت سبد های پلاستیکی از لحاظ ظرفیت در اندازه های مختلفی تولید می شوند. به عنوان نمونه از اندازه های مختلف سبد پلاستیکی صنعتی می توان به 80 در 56 در ارتفاع 50 سانتی متر، 60 در 40 و در ارتفاع 31 سانتی متر و..‌ اشاره کرد و از اندازه های مختلف سبد پلاستیکی خانگی می توان سبد پلاستیکی میوه با قطر 17، 19، 15 تا 42 و ارتفاع 6، 8، 10 تا 25 سانتی متر را نام برد.

سبد های پلاستیکی صنعتی در مدل های مختلفی مانند سبد میوه پلاستیکی با طرح دیواره های بلند و سبد میوه با طرح دیواره کوتاه تولید می شوند. نمونه اول برای نگهداری و جا به جایی میوه هایی استفاده می شود و با انباشته شدن آن ها روی هم هیچ گونه آسیبی به میوه ها وارد نمی کند که می توان به میوه سیب اشاره کرد.

بیشتر بخوانید: فروش سبد پلاستیک مستطیل در تهران

نمونه دوم برای جا به جایی و نگهداری میوه هایی مانند هلو استفاده می شود، در واقع کوتاه بودن دیواره سبد باعث شده میوه ها فقط در یک ردیف چیده شوند و روی هم انباشته نشوند. سبد های پلاستیکی صنعتی علاوه بر نگهداری و حمل میوه ها کاربرد های مختلفی هم دارند. به طور مثال برای حمل جوجه و مرغ در صنعت مرغداری استفاده می شوند. برای بسته بندی قطعات فلزی مانند پیچ و مهره کاربرد دارند و برای حمل فرآورده های لبنی هم مورد استفاده قرار می گیرند.

سفارش خرید با کیفیت ترین سبد پلاستیکی در کرج

سفارش خرید با کیفیت ترین سبد پلاستیکی در کرج

بیشتر بخوانید: خرید سبد میوه حصیری در ایران

سفارش خرید با کیفیت ترین سبد پلاستیکی فانتزی در کرج، به صورت آنلاین رونق فراوانی گرفته است، چون امکان خریدی راحت و با اطمینانی را برای تمام مشتریان سراسر کشور فراهم می کند. مزیت های استفاده از سبد پلاستیکی باعث شده سفارش خرید پر رونقی داشته باشد. از مزیت های این نوع کالا می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • سبد پلاستیکی میوه سبک می باشد.
  • قابلیت شست و شو دارد.
  • با توجه به سوراخ های فراوانی که در کف و اطراف آن وجود دارد می تواند از خراب شدن و پوسیده شدن میوه ها جلوگیری نماید.
  • کیفیت و دوام بالایی دارد، چون از مواد اولیه درجه یک و نو ساخته شده است.

قطعا پس از دانستن مزایای این محصولات، نسبت به خرید آن ها ترغیب خواهید شد که مجموعه ما، شما را در این زمینه، یاری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما