معتبرترین مراکز فروش سبد پرتقال در مشهد

بی شک بارها دیده اید که محصولات صیفی و میوه هارا در سبد های پلاستیکی بسته بندی میکنند. این سبد ها در حجم های مختلفی تولید میشود. سبد پرتقال مشهد، یکی از انواع سبد ها میباشد. میادین تره بار و کشاورزان برای بارگیری و بسته بندی محصولات خود می توانند از این سبد پلاستیکی 12 کیلویی استفاده کنند که این مجموعه، جز مراکز فروش معتبر در مشهد بوده و امکان خرید آن از سراسر کشور، وجود دارد.

معتبرترین مراکز فروش سبد پرتقال در مشهد

مهم ترین ویژگی سبد های مخصوص صادرات میوه

مهم ترین ویژگی سبد های مخصوص صادرات میوه زمانی که میوه ها را برای صادرات به دیگر کشور ها برداشت میکنند این مطلب در نظر گرفته میشود که بسته بندی باید به گونه ای باشد که در طول مسیر میوه آسیب ندیده و در عین حال بسته بندی شکیل و مقرون به صرفه ای باشد.

سبد های میوه در انواع مختلف و با رنگ بندی و کیفیت های مختلفی تولید میشوند که هرکدام برای میوه ای مناسب است؛ برای مثال سبد های پرتقال با سبد سیب و حتی سبد کاهو نیز متفاوت هستند و هرکدام با توجه به نوع و ماندگاری محصول تولید میشوند.

بیشتر بخوانید: فروش سبد هلو انجیری در ایران

در هنگام بسته بندی میوه یا سبزی، باید به کیفیت سبد توجه کرد اگر سبد از کیفیت خوبی برخوردار نباشد در طول مسیر شکسته میشود و اگر سبد منافذی برای جریان هوا نداشته باشد، میوه گندیده خواهد شد. برای بسته بندی محصول باید این مطلب در نظر گرفته شود که با توجه به ماندگاری محصول حجم سبد مشخص شود اما به طور کل سبد ها در حجم های مختلفی از جمله ۵ کیلویی، ۱۶ کیلویی، ۱۰ کیلویی و… تولید میشوند.

جنس سبد پلاستیکی 20 کیلویی مهم است؛ زیرا ممکن است تعداد زیادی از سبد ها روی هم دیگر قرار بگیرند، پس باید تحمل وزن بالایی داشته باشد و به راحتی نشکند. کیفیت عالی و ضد آب بودن و توانایی تحمل در درجه پایین و نور مستقیم خورشید از مواردی است که یک سبد خوب باید داشته باشد و هر آنچه که گفتیم، از ویژگی های سبد مخصوص صادرات میوه، بود.

خرید بی واسطه سبد پرتقال با کیفیتی عالی در مشهد

خرید بی واسطه سبد پرتقال با کیفیتی عالی در مشهد امروزه در شهر های زیادی خط تولید سبد های پلاستیکی شروع به کار کرده اند. این مجموعه، به عنوان تولیدکننده سبد پلاستیکی میوه فعالیت خود را با هدف افزایش کیفیت و قیمت هایی رقابتی شروع کرده است.

در این مجموعه انواع سبد های پلاستیکی با کیفیت بالا و تنوع زیاد تولید و عرضه میشوند و این محصولات برای بازار های داخلی و برای صادرات محصولات کاملا مناسب میباشند.

بیشتر بخوانید: تامین کنندگان سبد انار در بازار

مرکز ما، در زمینه صادرات انواع سبد های پلاستیکی ۴( مناسب برای تولید کنندگان و نگهداری صیفی جات در سردخانه)، ۸ ،۱۶ کیلویی و انواع سبد های دو طبقه و چند طبقه پلاستیکی و سبد های نظم دهنده بهنیا فعالیت میکند و علاوه بر تامین بازار های داخلی اقدام به صادرات به کشور های همسایه نیز کرده است.

رنگبندی محصولات به درخواست مشتری قابل تغییر می باشد و میتوانید قبل از خرید از پشتیبانی و مشاوره رایگان بهرمند شوید. ما مفتخریم که محصولات پلاستیکی را بدون واسطه به دست مشتریان عزیز برسانیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما