معتبرترین مراکز پخش سبدهای میوه در اصفهان

سبد های پلاستیکی بهترین جایگزین برای ارقام کارتنی یا چوبی می باشند؛ زیرا مانع از قطع درختان شده و خسارتی در چرخه های زیستی به وجود نمی آورد. این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین مراکز پخش سبد میوه اصفهان، سال های زیادی است که در این حوزه مشغول به فعالیت می باشد.
بنا به سفارش مشتری می تواند سبد های خود را در رنگ بندی های متنوع با سایز بندی های مختلف عرضه نماید. در نتیجه نیازمندی های خریدار را به خوبی برآورده خواهد ساخت.

معتبرترین مراکز پخش سبدهای میوه در اصفهان

عوامل موثر برکیفیت سبدهای پلاستیکی

عوامل موثر برکیفیت سبدهای پلاستیکی عوامل موثر بر کیفیت سبدهای پلاستیکی شامل دسته بندی های زیادی است که در ادامه به صورت مفصل به آنها پرداخته می شود تا مخاطب خریدی مطلوب و کاربردی را انجام دهد.

  • متریال: با توجه به نوع مواد اولیه استفاده شده و روش تهیه کالا، ضخامت محصول تعیین می شود. مناسب ترین ماده اولیه، پلی اتیلن می باشد که به آسانی شکل گرفته و قالب های مختلف را به کمک آن می توان پیاده سازی نمود.
  • قالب مناسب: این دسته از اقلام، مناسب برای انبار داری و جابجایی میوه در تناژ بالا، در میدان های میوه و تره بار، یا یخچال های صنعتی می باشند. وجود منافذ متعدد، کمک می کند تا جریان هوا به خوبی شکل گیرد. در نتیجه محیطی برای تنش زایی قارچ های بیماری زا وجود نخواهد داشت.
  • سهولت در جابجایی: بهترین سبد پلاستیکی سهند، باید لبه دار باشد. یعنی می توان چندین سبد را بر روی یکدیگر طبقه بندی کرده تا به آسانی انتقال یابد. این موضوع از وارد آمدن آسیب های احتمالی در زمان مسافت های طولانی از طریق کامیون های بزرگ نیز پیشگیری می کند.
  • نحوه تولید سبدها: در واقع این سبد ها طبق استانداردهای جهانی در ابعاد مناسب تولید گردیده که باعث می شود، حجم مناسبی از محصولات در آن ها جای بگیرد و نحوه تولید آن ها بگونه ای بوده که تحمل بار مشخصی را، به خوبی دارد.

خرید مستقیم با کیفیت ترین سبد میوه درکشور

خرید مستقیم با کیفیت ترین سبد میوه درکشور

بیشتر بخوانید: فروش سبد پلاستیکی طرح حصیر

خرید با کیفیت ترین سبد میوه در کشور به شکل مستقیم انجام می گردد تا نرخ پایانی پرداختی برای مصرف کننده کاهش یابد. به منظور سفارش دهی، می توانید به کمک تبلت یا گوشی هوشمند خود به سایت شرکت مراجعه کرده تا به کلیه تصاویر و اطلاعات کالا آگاهی پیدا نمایید. این محصول در وزن های متنوع وجود دارد و دسته های مخصوص در طرفین داشته تا جابجا کردن بار آسان شود.

سبد پیک نیک عرضه شده دارای فضای زیادی می باشد تا کلیه وسایل مورد نیاز سفر را در خود جای دهد؛ همچنین منافذ زیادی داشته تا وزن کالا را کاهش دهد. بنابراین کاربردی بوده تا لحظات شادی، در کنار سایر اعضای خانواده و دوستان برایتان فراهم آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما